Stud 100

STUD 100 – sprej pro muže, kteří rádi uspokojují ženy !

Tento výrobek se používá od r. 1970 k dosažení snížené dotykové citlivosti mužského pohlavního orgánu před intimním stykem. Je to přípravek nefarmakologického charakteru využívaný hojně v oblasti optimalizace sexuálních prožitků mezi mužem a ženou v případech jejich výrazněji rozdílné pohlavní vzrušivosti. Preparát účinkuje na principu lokálního a časově omezeného znecitlivění mužského orgánu, přičemž individuálním dávkováním lze docílit různého stupně znecitlivění, a tak kompenzovat ať už zvýšenou pohlavní dráždivost muže nebo sníženou vzrušivost ženy s cílem dosažení harmonického průběhu aktu.

Aktivní látka : báze Lidokainu USP 9,6% (7,7 mg v jedné dávce spreje). Pro jednu aplikaci se nedoporučuje více jak 10 střiků, jedno 12g balení tak vystačí nejméně na cca 5 – 12 týdnů podle frekvence pohlavních styků.

Návod k použití

Pro snížení dotykové citlivosti mužského údu aplikujte 5 až 15 min. před aktem 3 až 8 krátkých dávek na žalud a tělo penisu. Jak celkové množství, tak i časový předstih aplikace bude záviset na individuálních potřebách. Nepoužívejte více než 24 dávek během 24 hodin.

Upozornění

Výrobek je určen výhradně pro vnější použití. Neaplikujte při poranění nebo zánětech pokožky. Nevstřikujte do nosu nebo do nosních dutin. Po skončení styku smyjte. Přestaňte používat, objeví-li se u jednoho z partnerů podráždění pokožky nebo vyrážka. Nepoužívejte v případech, kdy jeden z partnerů je alergický na lokální anestetika. Nepoužívejte při těhotenství partnerky. Trpíte-li jaterními nebo ledvinovými poruchami, před použitím konzultujte nejprve lékaře. Nepoužívejte déle než 3 měsíce bez konzultace s lékařem. Chraňte před dětmi !! Skladujte při pokojové teplotě.
Státní zdravotní ústav Praha – Národní referenční centrum pro kosmetiku
Schváleno Hlavním hygienikem pod č.j.22066-HEM-362-14.5.1993

Za jakou cenu a kde mohu sprej STUD 100 získat ?
Máte tři možnosti:

1) Absolvovat v Centru masáží TANIA jednu nebo více lekcí speciální masáže, zaměřené na prodloužení doby ejakulace, spojenou s ukázkou použití spreje STUD100 a předvedení jeho účinku v praxi. Pokud budete s účinky spreje STUD100 spokojen, můžete po skončení masáže sprej přímo v Centru zakoupit v ceně 490,- Kč za 1 balení.

2) Sprej STUD100 můžete také v našem Centru kdykoli v provozní době zakoupit. Cena 1 balení je 490,- Kč.

3) Poslat nám na adresu stud100@tania.cz Vaši objednávku s uvedením Vašeho jména a adresy a český distributor spreje Vám požadovaný počet balení zašle poštou na dobírku v diskrétním balení. Při objednávce emailem a zaslání na dobírku Vám bude poskytnuta sleva 10% z běžné ceny spreje, takže výsledná cena včetně poštovného a balného bude tato:
1 balení spreje STUD100:                                    499,- Kč

Poštovné a balné za zásilku 1-5 ks                 107,- Kč

PŘI PŘEDÁNÍ ZÁSILKY ZAPLATÍTE – 1 ks:     606,- Kč

PŘI PŘEDÁNÍ ZÁSILKY ZAPLATÍTE – 2 ks:   1105,- Kč

PŘI PŘEDÁNÍ ZÁSILKY ZAPLATÍTE – 3 ks:   1604,- Kč

(nejsme plátci DPH)

Při zasílání spreje STUD100 poštou na dobírku Vám zaručujeme, že Vaše osobní údaje nebudou použity k žádnému jinému účelu, než k řádnému vypravení zásilky a s výjimkou Vaší emailové adresy je ani dále nearchivujeme.
Zásilku odesíláme následující pracovní den, doba doručení cca 2-3 dny.
Kontakt: +420 602 318 170 E-mail: stud100@tania.cz